Producenci

Zębatka napędowa (przednia) SUNF211-14

Cena: 32,00 zł 32.00
ilość sztuk

Opis

Kupujesz przednią zębatkę Sunstar o podanym w tytule kodzie producenta. Fotografia jest przykładowa. Katalog doboru zębatek do danego modelu motocykla znajdziesz pod linkiem: http://www.motor-land.com.pl/did/katalog/index.html#/27

Zachęcamy do zakupu kompletnych zestawów napędowych- w zestawach oszczędzasz do 15%, a dodatkowo nie masz problemu z właściwym doborem zębatek i łańcucha.

SUNSTAR jest japońskim dostawcą zębatek i tarcz hamulcowych do wszystkich głównych wytwórni motocykli w Japoniii, Europie i Stanach Zjednoczonych. Zakup produktów SUNSTAR to wybór produktu o najwyższej jakości, niezawodności i trwałości. W procesie produkcji zębatek SUNSTAR wykorzystuje 50 lat doświadczeń w produkcji części oryginalnych dla większości marek motocykli. Wszystkie produkty SUNSTAR są wytwarzane z najlepszych materiałów, opracowanych wyłącznie do produkcji zębatek napędowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji części oryginalnych, SUNSTAR nieustannie usprawnia proces produkcyjny i unowocześnia park maszynowy. Co więcej fabryki SUNSTAR które produkują zamienniki są to te same fabryki które produkują części oryginalne! W konsekwencji takiego stanu rzeczy fabryki SUNSTAR są nieustannie kontrolowane i atestowane przez głównych światowych producentów motocykli.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl