Producenci

CABERG LEVO BIAŁY POŁYSK

LEVO BIA. 1.jpg
  • promocja
Cena: 990,00 zł 1 399,00 zł 990.00
ilość sztuk

Opis

LEVO JEST NOWYM OTWARTYM KASKIEM CABERG DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH TURYSTÓW SILNIKOWYCH  Z ZAAWANSOWANYMI ROZWIĄZANIAMI TECHNICZNYMI I INNOWACYJNYM PROJEKTEM. 

Zewnętrzna powłoka jest wykonana z włókien kompozytowych lub, w wersji LEVO CARBON, całkowicie z włókna węglowego. 

Dwa rozmiary skorupy zewnętrznej zapewniają idealną proporcję między objętością kasku a rozmiarem jeźdźca. 

LEVO charakteryzuje się podwójną homologacją P / J, która przeszła zarówno testy przewidziane w normie ECE dla kasków pełnotwarzowych (P), jak i tych w konfiguracji odrzutowej (J), z otwartą osłoną podbródka. System wentylacji, składający się z dwóch przednich wlotów powietrza i dwóch tylnych odciągów, zapewnia optymalny komfort nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach dzięki kanałom znajdującym się w skorupie wewnętrznej. 

Jedną z ekskluzywnych cech LEVO jest duży wizjer, który pozwala jeździecowi liczyć na pole widzenia wśród najbardziej rozbudowanych w swojej kategorii (określanych jako „panoramiczny ultra-szeroki wizjer”), gwarantujący otwarcie przedniego widoku na 82 °. LEVO jest również standardowo wyposażony w obiektyw przeciwmgielny Pinlock Max Vision i jest wyposażony w zintegrowaną osłonę przeciwsłoneczną, Double Visor Tech, łatwą do manewrowania nawet w rękawicach. 

Wnętrza, całkowicie zdejmowane i nadające się do prania, są wykonane z najlepszych tkanin o wysokiej transpiracji i poddane obróbce Sanitized. Policzki mają profil, który pozwala nosić okulary z niezwykłą łatwością. 

LEVO został zaprojektowany, aby pomieścić główne systemy komunikacyjne na rynku dzięki dedykowanym przestrzeniom dla głośników i mikrofonu. 

LEVO jest oferowane w wersji jednokolorowej nieprzezroczystej w kolorze czarnym, białym metalicznym i wysokiej widoczności (HI VIZION), oprócz wersji graficznej FLOW i wersji z nakładką Carbon i matową czarną osłoną brody. 

LEVO jest produkowany we Włoszech. 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl